O mnie


lukaszFotografia żużlowa w moim wykonaniu to efekt młodzieńczego zainteresowania czarnym sportem: wychowałem się na sukcesach Polonii Bydgoszcz oraz Tomka Golloba :) Żużlowcem nie zostałem, ale pasję realizowałem za pośrednictwem Polskiej Żużlowej Listy Dyskusyjnej oraz współpracując, a później kierując pracą redakcji magazynu żużlowego "Taśma w Górę!". Praca w TwG pozwoliła mi odkryć pasję do... fotografii żużlowej :)


W trakcie studiów nawiązałem współpracę z redakcją toruńskich "Nowości", dzięki czemu mogłem uczyć się od doświadczonych kolegów i praktykować w najróżniejszych foto-sytuacjach, nie tylko związanych z żużlem. Lato i zima, słońce, śnieg i deszcz, różne wydarzenia sportowe, kulturalne, polityczne, artystyczne, obrazowanie najdziwniejszych tematów prasowych ;) Nawiązałem też bliższą współpracę z toruńskim klubem żużlowym oraz zajmowałem się fotografią ślubną, która pozwalała na kolejne inwestycje sprzętowe.


Obecnie mieszkam i pracuję w Warszawie, ale pasja do fotografii żużlowej pozostała. Weekendami można mnie spotkać na najważniejszych imprezach sezonu w różnych miastach w Polsce oraz na meczach ligowych toruńskiego Unibaksu oraz bydgoskiej Polonii. Moje zdjęcia można oglądać m.in. na łamach Przeglądu Sportowego i Tygodnika Żużlowego, toruńskich Nowości, portalu SportoweFakty.pl oraz wielu innych wydawnictw i portali, gdzie trafiają przez agencję fotograficzną Newspix.pl.


redakcjeKontakt:


Łukasz Trzeszczkowski / fotografia żużlowa

Warszawa, ul. Pełczyńskiego 22E/60
tel. +48 609 22 99 84
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.